Profil firmy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naša firma bf - trade

Každý z nás žije v prostredí, ktorého sme sami tvorcami, alebo sa na jeho tvorbe podieľame. Väčšinou nám nie je ľahostajné kde a ako žijeme. Skôr či neskôr sa stretneme aj s problémom okien a dverí. Či už musíme siahnuť hlbšie do vrecka pri účtoch za energie,  alebo nás nebaví pravidelne kupovať nové štetce a farby a zveľaďovať staré nefunkčné okná. Možno nám vadí hluk z ulice.

Možno okná ani nevieme zatvoriť a čakáme, kedy sa na nás, alebo našich blízkych jednoducho zrútia. Podkladáme pod okná uteráky pri každom daždi, či vetre. O komforte ovládania nehovoriac. Je veľmi málo pravdepodobné, že sa tento stav zlepší. Máme skôr obavy o to, ako dlho sa to ešte bude zhoršovať, kým bude situácia nezvládnuteľná. Predstava, že všetky tieto a mnoho iných problémov vyriešime novými oknami je pre nás všetkých veľmi lákavá, no neraz riešime i finančný problém, alebo nevieme na koho sa  obrátiť.

My sme týmto všetkým prešli a našli sme riešenie. Teraz ho ponúkame aj vám.

Už niekoľko rokov firma bf – trade okná, s.r.o., či už v tejto forme, alebo pred rokmi ako fyzická osoba rieši problémy ľudí s oknami, dverami, či tieniacou technikou, stavebnými prácami či poradenstvom v oblasti stavebníctva, alebo od začiatku roka 2006 aj bezpečnostnými dverami do bytov. Na týchto dielach sa podieľa celý tým skúsených a školených profesionálov, o čom svedčí, podľa interných štatistík, presne 97,6 % – ná spokojnosť zákazníkov.
Kvalita práce, ale aj výborná organizácia sú veľmi dôležitým faktorom, ovplyvňujúcim rast firmy a spokojnosť zákazníkov. Je ale veľmi dôležité pracovať i s kvalitnými materiálmi, aby naše úsilie nevyšlo navnivoč. Preto sme pre vás zvolili najkvalitnejšiu kombináciu profil REHAU s kovaním SIEGENIA a profil BRUGMANN SALAMANDER s kovaním WINKHAUS. Parapetné dosky vnútorné plastové a vonkajšie hliníkové dodávané firmou LK Consulting SK, s.r.o. Tieniacu techniku pre nás pripravuje firma Jacko, Sobrance. Pri montážach nám pomáha kvalita WURTH, SOUDAL a BAUMIT.

Okná si nevyberáme každý rok. V ideálnom prípade by mala táto investícia vydržať celý život. Kladiete dôraz na pohodlie a rozmýšľate o rastúcich cenách energií? Odporúčame Vám okná z profilov REHAU.

meric-dagli-KgDkiEzx3cA-unsplash